top of page

Zamówienie skrzyneczki
 

Cieszymy się, że razem z naszą fundacją chcecie budować różową społeczność i sprawić, by podpaski były traktowane na równi z papierem toaletowym. Jako fundacja nie prowadzimy sprzedaży skrzyneczek i tym samym nie czerpiemy żadnych zysków z ich sprzedaży. Można je jednak zakupić u producenta - firmy Supron3, która tworzy skrzyneczki na potrzeby naszej akcji. 

Każda lokalizacja, która chce oficjalnie dołaczyć do akcji i znaleźć się na naszej różowej mapie, musi poinformować nas o złożeniu z
amówienia drogą mejlową!
 

Zamówienie można złożyć na jeden z dwóch sposobów: 

1. Bezpośrednio na stronie producenta: https://sklep.supron.pl/pl/p/SZAFKA-METALOWA-ROZOWA-SKRZYNECZKA/2014
Poinformuj nas o złożonym zamówieniu wysyłając wiadomość e-mail na adres: fundacja@rozowaskrzyneczka.pl. Bez tej informacji nie będziemy w stanie dołączyć Was oficjalnie do akcji i do różowej mapki.
 

2. Wysyłając wypełniony formularz na adresy mailowe sklep@supron.pl i fundacja@rozowaskrzyneczka.pl. Nie trzeba ani pieczątki, ani odręcznego podpisu. Nie trzeba go drukować i skanować, wystarczy wypełnić na komputerze i wysłać na podane adresy e-mail

Ważne!
Zamawiając skrzyneczkę bierzesz odpowiedzialność za jej uzupełnianie. Jeśli będziesz mieć z tym kłopot, koniecznie skontaktuj się z nami. Pusta skrzyneczka nie pomaga osobom z okresem.

 

Jednocześnie informujemy, że do miejsc pomocowych, których nie stać na zakup i wyposażenie skrzyneczki, wysyłamy skrzyneczki darmowe. Jeżeli jesteście takim miejscem, dajcie, prosimy, znać.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości!

bottom of page